گزارش بازدید هنرجویان مرکز آموزش هنرهای نمایشی فدک از شهرک سینمایی غزالی    

      روز چهارشنبه چهاردهم اسفندماه 1387 هنرجویان مرکز آموزش هنرهای نمایشی فدک از شهرک غزالی بازدید کردند

      در این بازدید که 4ساعت بطول انجامید، هنرجویان ضمن بازدید از بخش های مختلف شهرک به محل پروژه های در حال فیلمبرداری: نردبانی بر آسمان، گلستان و کیمیاگر رفته و با کارگردان و عوامل هنری این پروژه ها دیدار کردند. در این بازدید هنرجویان از لوکیشن های داخلی و خارجی پروژه "کلاه پهلوی" دیدن کردند و آقای محمدی، مدیر تولید این پروژه، توضیحاتی ارائه دادند که برای هنرجویان بسیار مفید بود. همچنین در بازدید از لوکیشن های مربوط به "نردبانی بر آسمان" هنرجویان ضمن بازدید از بخش های مختلف این پروژه، دقایقی به تماشای ضبط پلان کلاس درس، که یکی از پلان های فیلم "نردبانی بر آسمان" بود، نشستند. بازدید از لوکیشن فیلم "کیمیاگر" یکی دیگر از بخش های این بازدید بود که در پایان آقای ورزی، کارگردان فیلم، برای هنرجویان صحبت کردند و آقای زنده دل نیز که یکی از بازیگران این فیلم بود، برای هنرجویان مطالبی ارائه کرد. آخرین مرحله از بازدید هنرجویان، بازدید از لوکیشن "گلستان" بود که در محوطه ی بازارچه ی شهرک سینمایی غزالی درحال ضبط بود. همچنین شنیدن سخنان رضا ایرانمنش، یکی از بازیگران فیلم گلستان از بخش های جذاب پایانی این بازدید به شمار می رود.

   شایان ذکر است در پایان این بازدید، به رسم یادبود، هدیه ای شامل یک قاب از پوستر سیاه مشق صلی اللّه علیک یا اباعبداللّه الحسین (ع)، کاری از مؤسسه فرهنگی فدک، به مسئولین پروژه ها و مدیر محترم شهرک سینمایی جناب آقای دیوسالار تقدیم شد.

  مرکز آموزش هنرهای نمایشی فدک، ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین محترم شهرک سینمایی غزالی و پروژه های در حال اجرا، برای آنان آرزوی توفیق می نماید.