گزارش خبری و تصویری اولین بازدید آموزشی مرکز آموزش هنرهای نمایشی فدک

از پروژه های شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس

(سایت پروژه تلویزیونی حضرت یوسف -ع- ، پروژه سینمایی به کبودی یاس، پروژه سینمایی اخراجی های 2)

       تعدادی از مسئولین و هنرجویان مرکز آموزش هنرهای نمایشی فدک روز پنجشنبه بیست و یکم آذر ماه از پروژه های سینمایی شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس بازدید کردند و با عوامل مجموعه به گفتگو پرداختند .

        در این بازدید مسئولین و هنرجویان آموزشگاه از سایت و موقعیت پروژه عظیم و زیبای سریال حضرت یوسف دیدن کردند و از نزدیک با کیفیت و طرز ساخت دکورهای این مجموعه آشنا شدند، پس از این بازدید هنرجویان در محل اجرای پروژه سینمایی "به کبودی یاس" کاری از آقای جواد اردکانی با عوامل و مسئولین فیلم دیدار کردند که با استقبال بسیارخوب و صمیمی بازیگران، عوامل، دستیار و برنامه ریز پروژه روبرو شدند. در این بازدید آقای رضا نجف زاده (برنامه ریز و دستیار کارگردان) در جمع هنرجویان حضور یافته و ضمن بیان گزارشی از کل کار ، از ویژگی های خاص این فیلم سینمایی برای حاضرین  و اختصاص این فیلم برای به تصویر کشیدن گوشه هایی از زندگی شهید برونسی از خطه خراسان پرداختند و سپس به سوالات هنرجویان پاسخ دادند.

        در ادامه، تیم بازدید کننده به محل اجرای پروژه سینمایی " اخراجی های 2 " که آخرین روز ضبط خود را می گذراند رفتند و با آقای مسعود ده نمکی ، کارگردان این فیلم به گفتگو پرداختند. آقای ده نمکی ضمن پاسخ به سوالات طرح شده هنرجویان، یادآور شدند مناسب است هنرجویان برای انتقال تجربه و کسب دانش بیشتر، فیلم های پشت صحنه اخراجی ها را با دقت ملاحظه نمایند. در پایان نیز به پاس زحمات این کارگردان فرهیخته و ارزشی لوح تقدیری از سوی مرکز آموزش هنرهای نمایشی فدک به ایشان اهدا گردید.

 

سایت پروژه تلویزیونی حضرت یوسف ع سایت پروژه تلویزیونی حضرت یوسف ع
سایت پروژه تلویزیونی حضرت یوسف ع پروژه سینمایی به کبودی یاس
پروژه سینمایی به کبودی یاس پروژه سینمایی به کبودی یاس
پروژه سینمایی به کبودی یاس پروژه سینمایی اخراجی های 2
پروژه سینمایی اخراجی های 2 پروژه سینمایی اخراجی های 2
پروژه سینمایی اخراجی های 2 پروژه سینمایی اخراجی های 2